Apie mus

Mes esame

UAB KM STEEL SERVICE / KAUNAS METAL – moderni plieno paslaugų ir prekybos įmonė, gaminanti ir prekiaujanti plieno gaminiais Skandinavijos, Baltijos šalyse, Vokietijoje ir Lenkijoje. Mes suprantame tikslumo ir patikimumo svarbą, kai kalbama apie plieną. Mūsų įsipareigojimas siekti klientų pasitenkinimo lemia viską, ką darome. Pasirinkę mus savo plieno aptarnavimo ir tiekimo partneriu, galite būti tikri mūsų gaminių kokybe, ir mūsų įsipareigojimu siekti tvarumo.

Mes teikiame

Išskirtinis tiekimas, įvairi ir pridėtinę vertę kurianti produktų linija, lankstesnis pristatymas ir kainodaros nustatymas. Galime Jums pasiūlyti „vieno langelio“ paslaugą – Mes teikiame platų plieno produktų asortimentą, įskaitant armatūrinį plieną ir jo gaminius, plieno lakštus, vamzdžius, strypus, vielą ir kt. Jūs gausite viską, ko tikitės iš efektyvaus – aukštos kokybės plieno tiekėjo.

Mes siekiame

Kokybiškiausios produkcijos ir efektyviausio klientų aptarnavimo. Mūsų ambicinga komanda, nuolat tobulindama veiklos sprendimus, užtikrina ne tik sėkmingą ir spartų įmonės augimą, bet ir puikią kiekvieno kliento reputaciją bendradarbiaujant su mumis.

Mūsų vertybės

Vertybės mus įkvepia siekti aukštesnių tikslų kasdienėje veikloje ir skatina pastangas kurti sėkmingą įmonę.

Profesionalumas

Mūsų profesionali komanda siekia aukščiausios paslaugų kokybės ir kompetencijos darbo vietoje. Galime didžiuotis savo profesiniais ryšiais, vystomais su kiekvienu savo klientu.

Patikimumas

Mes esame patikimi, nes išmanome dabartinę rinkos situaciją, esame sąžiningi, teisingi ir visada išpildome visus klientų lūkesčius. Savo klientams tiekiame aukščiausios vertės armatūros gaminius, siekdami augti pramonėje. Mūsų klientų sėkmė tampa mūsų sėkme.

Komanda

Būdami vieningi, kartu siekiame bendros vizijos ir dalinamės sėkmės tikslais. Tokiu būdu susikūrė ir plečiasi mūsų įmonė. Komandinis darbas yra mūsų verslo kultūros ir valdymo stiprybė, skatinanti toliau dirbti kartu, tobulėti ir formuoti ilgalaikius partnerystės santykius.

Socialinė atsakomybė

Mūsų socialinės atsakomybės iniciatyvos:

  • rūpinimasis darbuotojais, klientais, bendruomene;
  • konstruktyvūs santykiai su partneriais;
  • ekologinė atsakomybė.

Socialinę atsakomybę vertiname kaip sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo procesą, užtikrinantį atsakingą mūsų įmonės veiklą. Tai apima žmogaus teisių apsaugą ir skatinimą, socialines ir ekonomines įmokas, sveikatą ir saugą, aplinkos apsaugą bei teisės reikalavimus. Visuomet vadovaujamės pagarba žmogui, visuomenei bei gamtai vertybiniais principais.

Tikime, kad profesionalūs ir kompetentingi darbuotojai yra įmonės sėkmės pagrindas, todėl nuolat ugdome ir mokome savo darbuotojus organizuodami mokymus ir kvalifikacijos kėlimo kursus. Be to, esame įsitikinę, kad itin svarbu – rūpintis individualia kiekvieno darbuotojo gerove. Skatindami darbuotojų lojalumą, siekiame sumažinti personalo kaitą ir pritraukti naujų aktyvių darbuotojų.

Ypatingą dėmesį skiriame ekologijai. Vienas mūsų veiklos tikslų – taikyti taršos prevencijos priemones bei gerinti aplinkos būklę. Armatūros ir metalo gaminių atliekos nėra išmetamos – jos atiduodamos perdirbimui.