Logistikos sprendimai

Turime pakankamai žinių teikti patarimus ir pasiūlymus konkretiems armatūros gaminiams, paslaugoms bei efektyviam planavimui ir tinkamiems logistikos sprendimams.

Visi armatūrinio plieno gaminiai ir ruošiniai yra sužymėti, tai užtikrina, kad mes ar klientas gali lengvai nustatyti, kokie armatūros gaminiai ir kur bus pristatyti. Visi armatūros strypai yra surūšiuoti taip, kad užimtų kuo mažiau vietos.

Klientams į darbo vietą pristatome įvairaus ilgio ir dydžio armatūros strypus, karpinius ir lankstinius, tinklus ir karkasus užtikrindami, kad kiekvienas gaminys turės savo ženklinimą pagal nustatytus standartus. Mūsų darbuotojai, atsakingi už logistiką organizuoja sklandų logistikos organizavimą ir valdymą. Visada pranešame klientams tikslų gaminių pristatymo laiką. Tai pat gabename įvairius nestandartinių dydžių krovinius tarptautiniais ir vietiniais maršrutais. Tokiems kroviniams gabenti reikalingas specialus transportas, negabaritinių krovinių gabenimo leidimai, dažnai net palyda. Mūsų įmonės specialistai patars, pasiūlys efektyviausią ir ekonomiškiausią logistikos sprendimą pagal jūsų individualius poreikius.

Gaminius pristatome:

  • Keltais;
  • Krovininėmis mašinomis;
  • Traukiniais;
  • Nestandartinių dydžių krovinių transportu.